استخراج و چاپ کتاب از پایان نامه

  • تبدیل پایان نامه شما به کتاب: ما می توانیم در کمتر از یک ماه از پایان نامه شما یک کتاب استخراج نماییم ، صفحه آرایی ویراستاری طراحی جلد اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد کتاب خانه ملی ، اخذ شابک (قابل پیگری در سایت کتاب خانه ملی ایران) را برای شما انجام داده و کتاب شما را از طریق پست پیشتاز یا تی پاکس برای شما ارسال کنیم تا بدون حضور فیزیکی تنها با یک تماس گامی بلند ولی مطمئن را پیش از رقبا برای قبولی در دکتری بردارید.
  • در ضمن می توانید از دانشگاه نامه ای مبنی بر قرار گرفتن ارم دانشگاه در بالای کتاب بلامانع است دریافت کنید سپس ارم دانشگاه هم بالای کتاب درج می شود. که به ارزش های کتاب شما می افزاید حال سوال این است چرا کتاب؟ مگر کتاب هم برای مصاحبه دکتری موثر است؟

شما مقایسه کنید: داشتن کتاب تالیف و ترجمه در مصاحبه دکتری ۲۰ امتیاز در مصاحبه دکتری است در حالی که مقاله ISI ،  ۷  و ISC ، علمی پزوهشی ۵ امتیاز می باشد

از انجا که داشتن یک کتاب علمی مستخرج از پایان نامه می تواند یک سیگنال مثبت و موثر در مصاحبه دکتری و ازمون استخدامی محسوب می شود پیشنهاد می شود تمام شما دوستان که یک پایان نامه در دست دارید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید

بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد نمی دانند که با هزینه های بسیار کم می توانند پایان نامه  خود را به کتاب تبدیل کنند.

بسیاری فکر می کنند که هزنیه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ یک کتاب علمی مشمول هزینه های بسیار زیادی است و لازم است برای چاپ کنند ۱۰۰۰ نسخه از کتاب منتشر کنند ولی می توانند به جای چاپ ۱۰۰۰ جلد کتاب در تیراژ محدود چاپ کنند ولی پشت جلد کتاب ۱۰۰۰ تا درج می شود تا از ارزش کار شما کم نشود.

ابتدا لازم است درخواست خود را برای ما ارسال کنید سپس ظرف ۱۲ ساعت کاری قرار داد رسمی تبدیل پایان نامه به کتاب برای شما ارسال و در صورت  موافقت با کلیات و پس از رفع ابهامات مراحل کار به طور رسمی توسط موسسه شروع خواهد شد و در زمان تعیین شده کتاب مورد نظر شما برای شما ارسال می گردد

پس ابتدا اطلاعات زیر را برای ما ایمیل نمایید تا امکان تعیین دقیق هزینه برای ما وجود داشته باشد

مواردی که در تعیین قیمت موثر است عبارت اند از :

 ۱) تعداد صفحات کتاب:   تعداد صفحات متن شما یا پایان نامه  شما چند صفحه است؟ مسلماً سایز صفحات پایان نامه ها براساس دستورالعملهای تحصیلات تکمیلی دانشگاههادر قطع A4 می باشد. لذا ما برای تعیین اینکه این تعداد صفحات در قطع استاندارد کتاب (وزیری/رقعی/رحلی) چقدر می شود، می بایست یا متن تایپ شده شما را داشته باشیم و یا براساس همان تعداد A4 که شما گفته اید، تخمینی فرضی داشته باشیم.

پس شما ، یا متن word نوشته خود را برای ما ارسال کنید ، یا اینکه در Page Layout و در قسمت Page Setup وورد نوشته خودتان سایز متن را در فیلد paper به سایز وزیری (۲۳/۵×۱۷) و یا رقعی (۲۱×۱۴/۵) تنظیم دستی نمایید و تعداد صفحات را برای ما اعلام نمایید.

در غیر اینصورت می توانید همان تعداد صفحات در سایز A4 خود را بما بدهید و ما تعداد فرضی آنرا داشته باشیم.

 نکته مهم :مسلما پس از ویراستاری و صفحه آرایی نهایی، تعداد صفحات کتاب شما تغییر خواهد کرد و این تغییر، هیچ تغییری در اصل قرارداد و هزینه درج شده در توافق شده ایجاد نخواهد کرد. بعبارت دیگر؛ اگر تعداد صفحات کتاب شما پس از صفحه آرایی کمتر یا بیشتر گردد، در مبلغ قرارداد تاثیری نخواهد داشت. (اصولا تعداد صفحات، تاثیر زیادی هم در تعیین میزان هزینه کل قرارداد ندارد و بخش بسیار اعظم هزینه ها مربوط به اخذ مجوزها و انجام امور اداری کار است.)

 ۲قطع کتاب: اگر نوشته یا پایان نامه شما دارای تصاویر، نمودارها، جداول، چارت ها و نگره های زیادی است حتما می بایست کتاب شما در قطع وزیریکه بزرگتر است چاپ گردد تا امکان تنظیم متن و جداول و نمودارها وجود داشته باشد و درست پشت سر هم بیاید تا برای خواننده کتاب مشکل نباشد. در غیر اینصورت می توانید کتاب را در قطع رقعی به چاپ برسانید. البته قطع وزیری، معمولا دانشگاهی تر هم هست.

 ۳) تیراژ کتاب: تعداد نسخ و تیراژ کتابتان چند جلد باشد؟ تیراژ محدود ۲۰ جلد یا ۳۰ جلد و یا بیشتر؟ ما می توانیم کتاب تان را در حتی یک جلد به چاپ برسانیم و از نظر حقوقی و قانونی هم هیچ مشکل و منعی وجود ندارد و کاملا قانونی است چرا که مولف بنا به صلاحدید خود و درنظر داشتن تعداد مخاطبین اثر خود به هر تعداد می تواند کتاب خود را چاپ کند و محدودیت و سقفی پیش بینی نشده است. اما بدلیل آرشیو خودتان توصیه ما این است که حداقل ۲۰ یا ۳۰ جلد چاپ نمایید تا بتوانید هنگام مصاحبه های آزمون دکتری و رزومه های دانشیاری و یا مصاحبه های شغلی، دست تان باز باشد و یا حتی به دوستان خود هدیه نمایید. البته چاپ کتاب در تیراژ بالا مانند ۱۰۰ جلد هم مسلما وجود دارد.

اگر قصد چاپ کتابدر تیراژ ۱۰۰۰ هزار جلد را دارید، کتاب تان حتما می بایست به روش افست چاپشود و برای این کار می بایست از متن نهایی ویراست شده فیلم و زینکتهیه شود (با هزینه ای بیشتر از ۳ میلیون تومان). پس توصیه ما همان تیراژ محدود ۲۰ یا ۳۰ جلد تا نهایت ۱۰۰ جلد است.

البته به هر تعداد (حتی یک جلد یا ۲۰ یا ۳۰ جلد) که کتاب تان را جلد نمایید، در شناسنامه کتاب شما عنوان ۱۰۰۰ جلد درج می شود و این کار هم از نظر قانونی هیچ مانع و محدودیتی ندارد چرا که شما با درنظر گرفتن مخاطبین و خوانندگان کتاب خود می توانید به هر تعداد که تشخیص خودتان (بعنوان سرمایه گذار) هست، آنرا به چاپ برسانید.

 ۴نحوه تحویل کتابهای چاپ شده: وقتی کتاب شما پس از اخذ مجوزهای قانونی به چاپ رسید، قصد دارید کتاب تان را چگونه تحویل بگیرید؟

ما معمولا می توانیم چهار روش زیر را جهت تحویل کتبشما انجام دهیم:

  • تحویل کتب چاپ شده در دفتر ما در تهران
  • تحویل کتب چاپ شده با پیک (ویژه تهرانی ها)
  • تحویل کتب چاپ شده با پست پیشتاز (ویژه شهرستانی ها)
  • تحویل کتب چاپ شده با تیپاکس (ویژه شهرستانی ها)

* تذکر : از ارسال کتاب های چاپ شده شما به هر روش دیگری اعم از ارسال با اتوبوس، هوایی، باربری یا … معذوریم.

 

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@researchassist.ir

نحوه سفارش استخراج و چاپ کتاب از پایان نامه:

لطفا تا ۲۴ ساعت بعد از ارسال درخواست، ایمیل خود را چک کنید.

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

اپلود فایل

[/vc_column_text][/wrap][/vc_column][/vc_row]

انجام پایان نامه - انجام فصل 4 پایان نامه
در عصر حااضر نیاز به یک دفتر خدماتی همه کاره احتیاج هر شهر بزرگی است خدمات مجالس و سایر خدمات نظیر خدمات فاضلابی، نظافت منزل و غیره همگی جزء خدمات برتر دفتر همه کاره هستند.