جستجو و دانلود مقالات و کتب علمی

آیا برای انجام تحقیق ، پایان نامه و مقاله خود نیاز به جدیدترین مقالات از ژورنال های معتبر دارید؟

آیا نیاز به دانلود مقاله ISI در کلید واژه های خاصی دارید؟آیا نیاز به دریافت متن کامل (Full Text) مقالات علمی از پایگاه هایی چون SCOPUS , Oxford , ProQuest , JSTOR IEEE , ScienceDirect , ACM و صدها پایگاه دیگر، دارید؟ آیا نیاز به کتاب تخصصی خاصی دارید ولی دسترسی به آن پایگاه برای دانلود کتاب ندارید؟ آیا به مقالات خاصی نیاز دارید و هیچ راه دسترسی برای دانلود آن مقاله ندارید؟  آیا دنبال موضوعی نو و خلاقانه برای پایان نامه هستید و دنبال مقاله بیسی به روزی در این زمینه می باشید؟  آیا دنبال مرکزی مطمئن با سابقه و معتبر جهت سفارش مقالات به روز و متنوع دارید؟

اگر به دنبال چنین مرکز و اطلاغاتی هستید “دستیار پژوهش” با سابقه درخشان آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی می باشد.

دپارتمان دانلود مقالات و کتب علمی دستیار پژوهش با هدف یاری رساندن به دانشجویان و پژوهشگران برای دست یابی به مقالات و کتب علمی سایتهای معتبر لاتین ایجاد گردیده است.

خدمات ما در این حوزه:

 سفارش مقاله یا کتب خاص که قبلا لینک آن توسط شما شناسایی شده است و قصد دارید آن را دانلود و برای شما ارسال کنیم چرا که دسترسی به فایل ان به دلیل کلوز اکسز بودن آن برای شما ممکن نیست. سفارش موضوع پایان نامه همراه با مقاله بیس در رشته ای خاص در خصوص این نوع خدمت لازم است موارد زیر را مشخص کنید و همراه سفارش ارسال کنید رشته: مقطع تحصیلی: گرایش: علاقمندی یا حوزه مورد نظر:  سفارش دانلود مقالات بروز برای برای تدوین فصل ۲ پایان نامه ارشد یا دکتری سفارش دانلود مقالات بروز برای پایان نامه یا پروپزال سفارش پیدا کردن کتب به روز و معتبر برای ترجمه کتاب

تیم تخصصی دستیار پژوهش آماده است تا با  افتحار پسورد دیتابیس های مورد نظر شما را با قیمت بسیار منتطقی در اختیار شما قرار دهد.

فروش یوزر و پسورد سایتهای علمی

تعدادی از سایتهای معروف علمی در زمینه انتشار مقالات لاتین و صدها سایت علمی دیگر که از آنها می توانیم مقاله یا کتاب بگیریم.

سایتهای معروف در زمینه انتشار مقالات

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@researchassist.ir

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

اپلود فایل

انجام پایان نامه - انجام فصل 4 پایان نامه
در عصر حااضر نیاز به یک دفتر خدماتی همه کاره احتیاج هر شهر بزرگی است خدمات مجالس و سایر خدمات نظیر خدمات فاضلابی، نظافت منزل و غیره همگی جزء خدمات برتر دفتر همه کاره هستند.