خدمات تحلیل آماری

به طور کلی تحلیل آماری پایان نامه برای رشته های علوم انسانی و فنی مهندسی از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر تحلیل اماری پایان نامه توسط دانشجو به درستی انجام نگیرد، بقیه مراحل هم به خوبی انجام نشده و دانشجو برای دفاع از پایان نامه با مشکل جدی مواجه می شود. بنابراین ارائه مشاوره اماری پایان نامه از طرف یک موسسه باید کاملا به صورت مسئولانه انجام شود تا دانشجو با مشکل در دفاع از  پایان نامه مواجه نشود.

از طرفی  پایه و اعتبار هر پژوهش علمی مبتنی بر تجزیه و تحلیل های آماری به کار گرفته شده در آن است. امروزه تمامی اساتید و جامعه علمی به این نتیجه رسیده اند که نمی توان انتظار داشت که محقق یا دانشجو با گذراندن ۲ تا ۸ واحد درسی آمار، به تمامی روش های پیچیده آماری تسلط داشته باشد و خود به تنهایی بتواند با انواع نرم افزار های آماری کار کرده و موضوعات آماری آن را نیز تجزیه و تحلیل نماید. بدین منظور لازم است در انجام تحقیق و مقالات و پایان نامه های علمی، از اطلاعات و دانش تخصصی کارشناسان آماری استفاده گردد.

بدین منظور، دپارتمان دستیار پژوهش جهت ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه ی تجزیه و تحلیل های گوناگون آماری، تیمی متخصص از کارشناسان مختلف آماری را گردهم آورده است. در این بخش به منظور استفاده از مشاوره های تخصصی کارشناسان آماری این موسسه، می توانید درخواست خود را با ما درمیان بگذارید تا در کمترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نرم افزار ها  و روش های زیر تنها  بخشی از تانایی دپارتمان تحلیل آماری دستیار پژوهش است جهت راهنمایی  مشاوره در تمام زمنه ها و رشته ای فنی انسانی و غلوم پایان با ما در ارتباط باشید :

LISREL

AMOS SPSS

AHP

PLS

EVIEWS

TAPSIS

FUZZY

ANP

DEMATEL

MATLAB

MINITAB

GAMS STATA

SAS

در بیشتر موارد تحلیل های اماری که برای پایان نامه توسط افراد ناشی انتخاب می شوند دارای یک پایه قوی علمی نمی باشند .همچنین نوع تحلیلی که مورد انتخاب قرار می گیرد باید متناسب با فرضیات باشد تا دانشجو بتواند به راحتی از آن دفاع کند.
موسسه Research  Assist  با در نظر گرفتن اهمیت بخش اماری برای دانشجویان رشته های مختلف، روند مشاوره مشاوره اماری را به صورت رایگان و تحلیل اماری رابا قیمت بسیار مناسب و رقابتی با حساسیت ویژه دنبال می کند و موضوعات به روز و جدید را به دانشجو ارائه کرده تا آنها بتوانند حق انتخاب از بین موضوعات پیشنهادی داشته باشند.

تحلیل آمارینکات قابل توجه خدمات تحلیل آماری:

  • باید دانست انجام خدمات تحلیل آماری و خروجی گرفتن از نرم افزارهای آماری توسط افرادی که در رشته آمار فارغ التحصیل نشده و فقط شیوه کار با چند منوی نرم افزار آماریرا می دانند، به اعتبار علمی پایان نامه و پروژه آماری – تحقیقاتی شما خدشه وارد خواهد نمود و با توجه به دامنه بسیار وسیع کاربرد روشها و آزمونهای آماری لازم است تحلیلگر داده های آماری از تجربه و تخصص لازم را در این زمینه برخوردار باشد.
  • اخیراً مشاهده شده تعدادی از افراد سودجو اقدام به ایجاد وبسایت هایی با عناوین مشابه نموده و بدون محل فیزیکی و مشخص و به صورت سیار اقدام به پذیرش سفارشات تحلیل اماری با هزینه های بسیار کم می نمایند. لازم به ذکر است این افراد غالباً فاقد گروه منسجم هستند و تحلیل اماری صرفاً توسط یک یا دو نفر انجام می شود که عملاً اشراف کامل بر همه رشته ها ندارند لذا خروجی فاقد کیفیت لازم است و خیلی از مواقع بعد از تحویل سفارش پاسخگو نمی باشند.
  • ما آماده ایم تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه کافی، مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی  و پروژه های پژوهشگران محترم و پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و همچنین پردازش آماری داده ها و تجزیه و تحلیل آماری پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمایشات علمی را ، با استفاده از انواع نرم افزارهای آماری (ذکر شده در ابتدای این متن) به  انجام برسانیم (مشاوره و انجام فصل ۴ پایان نامه) و در انجام این کار تجربه ۱۲ ساله همراه ماست .

[wrap bg_color=”#8eb9be” border_color=”#000000″ ratio=”0.6″]

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@researchassist.ir

تحلیل آمارینحوه سفارش تحلیل آماری:

دوستان عزیز برای دریافت مشاوره در زمینه تحلیل آماری ، می توانند درخواست خود را در دپارتمان مشاوره تحلیل اماری  در زیر ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایند. سپس تیم دستیار پژوهش پس از بررسی اطلاعات و درخواست شما با توجه به اطلاعات ارسالی شما زمان تحویل پروژه و هزینه را  در اختیار شما قرار می دهد:

رشته :               گرایش:        مقطع تحصیلی:               نام دانشگاه:                    

آیا محدودیت زمانی دارید؟

توضیحات :

  • فایل ورد پروپزال را ارسال نمایید.
  • اگر پرسش نامه تنظیم کرده اید فایل پرسش نامه را همراه با دیتا ها ارسال نمایید.
  • فراموش نکنیم که انتظار معمول از دوران کارشناسی ارشد توانایی کار کردن با روش های تحقیق و انتظار معمول در دوره دکتری نظریه سازی است. پس در مقطع کارشناسی ارشد بایستی در مباحث روش شناسی مطالعه کرد و در مقطع دکتری بر روی نظریه سازی و مباحث تئوریک.
  • بد نیست ابتدا قبل از ارسال مستندات با مشاورین ما مکالمه تلفنی داشته باشید تا در خصوص ارسال مستندات توضیحات لازم داده شود.

لطفا تا ۲۴ ساعت بعد از ارسال درخواست، ایمیل خود را چک کنید.

تحلیل آمارینکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

اپلود فایل

[/wrap]
انجام پایان نامه - انجام فصل 4 پایان نامه
در عصر حااضر نیاز به یک دفتر خدماتی همه کاره احتیاج هر شهر بزرگی است خدمات مجالس و سایر خدمات نظیر خدمات فاضلابی، نظافت منزل و غیره همگی جزء خدمات برتر دفتر همه کاره هستند.