استخراج تا پذیرش و چاپ مقاله از پایان نامه در ژورنال های ISC & ISI

تیم تخصصی researchassist جهت رفاه حال دانشجویان و ارائه خدمات با توجه به نیاز شما از استخراج مقاله تا چاپ با شما خواهد بود:

بررسی اولیه پایان نامه شما و ارائه موضوع مقالات قابل استخراج ، برای پایان نامه کارشناسی ارشد می توان حداقل ۲ مقاله و برای پایان نامه دکتری حداقل ۴ مقاله استخراج نمود.  انتخاب یک یا چند موضوع از موضوعات ارائه شده برای استخراخ و ارسال آنها برای ما و اعاز فرایند استخراج استخراج مقاله به صورت کاملا حرفه ای توسط متخصصین قابل اعتماد وتوانمند موسسه و ارسال برای شما در کمتر از ۴ روز کاری و بررسی و رفع نواقص در صورت وجود و ارسال برای شما جهت تایید نهایی ارسال مقاله برای ترجمه حرفه ای توسط مترجمین حرفه ای در سطوح مختلف و ارسال برای شما جهت ملاحظه و تایید  پیشنهاد ژورنال مناسب با توجه به زمان شما انتخاب ژورنال مناسب با در نظر گرفتن معیارهایی همچون انطباق پذیری اهداف و حیطه فعالیت ژورنال و مقاله، ضریب تاثیر ژورنال، اعتبار ژورنال بر اساس Black List و White List وزارت علوم و دانشگاه آزاد، پروسه داوری ژورنالها و محدودیت زمانی متقاضی  تغییر فرمت مقالات مطابق فرمتهای مورد قبول ژورنالها همچون APA، MLA، شیکاگو و … ارسال مقالات برای ژورنالها و تسریع فرآیند داوری و پیگیری آن پاسخ به سئوالات داوران و برطرف نمودن نقدهای مد نظر داوران دریافت پذیرش نهایی ارسال مقاله چاپ شده

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@researchassist.ir

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

اپلود فایل

انجام پایان نامه - انجام فصل 4 پایان نامه
در عصر حااضر نیاز به یک دفتر خدماتی همه کاره احتیاج هر شهر بزرگی است خدمات مجالس و سایر خدمات نظیر خدمات فاضلابی، نظافت منزل و غیره همگی جزء خدمات برتر دفتر همه کاره هستند.