ویرایش مقاله ترجمه شده

 آیا مقاله خوبی نوشته اید و بوی سازی و ترجمه آن مهمترین دغدغه شماست؟  آیا بار ها مقالات شما به دلیل ضعف خدمات ترجمه ریجکت شده اند ؟  آیا دنیال مرکزی مطمئن و با سابقه و امانت دار برای ویرایستاری متون خود می گردید؟

تیم تخصصی دستیار پژوهش ؛ جهت رفاه حال شما و صرفه جویی در وقت هزینه شما آماده ویراستاری متون شما در تمام سطوح و زمینه ها می باشد تنها کافیست کار خود را از طریق فرم زیر ارسال و منتظر تماس و برقراری ارتباط از سوی مشاورین ما باشید.

نکته مهم: جهت اینکه بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین نوع از خدمات ما را انتخاب کنید لطفا ابتدا انواع خدمات ویراستاری را مطالعه کنید که با توجه یه هدف خود  بهترین نوع ویرایش را انتخاب نمایید.در ضمن جهت انتخاب تمام خدمات ویراستاری حتما متن شما ترجمه شده باشد.

ویرایش تخصصی: یک ویراستار متن شما را از نظر زبانی بررسی می کند و تغییرات لازم را در آن می دهد تا برای ارسال به یک مجله  علمی پژوهشی (ISC ,DOAJ,EBSCO, Proquest ) مناسب باشد.

ویرایش پیشرفته: یک ویراستار متن شما را از نظر زبانی  و دستور زبانی بررسی می کند و تغییرات لازم را در آن می دهد تا برای ارسال به یک مجله  (ISI listed & Scopus) مناسب باشد.

ویرایش نیتیو: یک ویراستار متن شما را از نظر دستوری، معنایی و جمله بندی و… بررسی می کند و تغییرات لازم را در آن می دهد تا برای ارسال به یک مجله ISI(Elsevier, Emerald,…) مناسب باشد. منظور از نیتیو یعنی یک ویراستار از کشورهای انگلیسی زبان (امریکا، کانادا، انگلیس یا استرالیا) این کار را میکند.

ویرایش تخصصی: یک ویراستار متن شما را از نظر زبانی بررسی می کند و تغییرات لازم را در آن می دهد تا برای ارسال به یک مجله  علمی پژوهشی (ISC ,DOAJ,EBSCO, Proquest ) مناسب باشد. منظور از تخصصی یعنی یک ویراستار از نظر.

بازبینی این که آیا جملات انگلیسی به روشنی مفهوم مورد نظر را می‌رسانند حفظ یکپارچگی و درستی زمان افعال بسته به زمینه‌ی موضوعی بازبینی این که آیا ساختار جمله درست است  استفاده از واژگان انگلیسی که برای مخاطب دانشگاهی مناسب باشند  بازبینی زبان و تقارن ساختاری.  بازبینی درست بودن لحن و معلوم / مجهول بودن فعل

با تجربه کل متن را خوانده و ویرایش می کند. در این خدمت تنها برای پژوهشگرانی توصیه می شود که قصد دارند مقالات خود را در نشریه ای در این سطح سابمیت کنند ، ولی سرعت ،قیمت و زمان تحویل سفارش ما با شرکتهای دیگر قابل مقایسه ن نیست. ما به این خدمت ویرایش نیتیو می گوییم.

ویرایش پیشرفته: یک ویراستار متن شما را از نظر زبانی  و دستور زبانی بررسی می کند و تغییرات لازم را در آن می دهد تا برای ارسال به یک مجله  (ISI listed & Scopus) مناسب باشد. منظور از پیشرفته یعنی یک ویراستار علاوه بر ویرایش تخصصی از نظر

[liststyle icon=”check-sign”] [item] بازبینی ارتباط فاعل و فعل [/item] [item] بازبینی استفاده از حرف تعریف؛ a و an و the [/item] [item] بازبینی سجاوندی (کاما، خط تیره، دونقطه و مانند آن) [/item] [item] بازبینی اشتباهات املایی و اطمینان از این که هیچ اشتباه املایی وجود نداشته باشد [/item] [/liststyle]

با تجربه کل متن را خوانده و ویرایش می کند. در این خدمت تنها برای پژوهشگرانی توصیه می شود که قصد دارند مقالات خود را در نشریه ای در این سطح سابمیت کنند ، ولی سرعت ،قیمت و زمان تحویل سفارش ما با شرکتهای دیگر قابل مقایسه ن نیست. ما به این خدمت ویرایش نیتیو می گوییم.

ویرایش نیتیو: یک ویراستار متن شما را از نظر دستوری، معنایی و جمله بندی و… بررسی می کند و تغییرات لازم را در آن می دهد تا برای ارسال به یک مجله ISI(Elsevier, Emerald,…) مناسب باشد. منظور از نیتیو یعنی یک ویراستار از کشورهای انگلیسی زبان (امریکا، کانادا، انگلیس یا استرالیا) این کار را میکند.در این نوع خدمات علاوه بر موارد ویرایش تخصصی و پیشرفته از نظر

[liststyle icon=”check-sign”] [item] انتخاب واژه‌ی فنی [/item] [item] نام‌های روش‌ها، فنون و ابزارآلات [/item] [item] اصطلاحات علمی (نام‌های ژن‌ها، نام‌های پروتئین‌ها) [/item] [item] یکدستی واژگان علمی و ارایه‌ی علمی متن [/item] [item] نحوه‌ی ارایه‌ی واحدهای اندازه‌گیری [/item] [item] نحوه‌ی ارایه‌ی نمادها و متغیرها [/item] [/liststyle]

یک ویراستار با تجربه کل متن را خوانده و ویرایش می کند. در این خدمت تنها برای پژوهشگرانی توصیه می شود که قصد دارند مقالات خود را در نشریه ای در این سطح سابمیت کنند ، ولی سرعت ،قیمت و زمان تحویل سفارش ما با شرکتهای دیگر قابل مقایسه ن نیست. ما به این خدمت ویرایش نیتیو می گوییم.

نحوه سفارش:

دوستان عزیز می توانند درخواست خود را در زیر ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایند.

لطفا تا ۲۴ ساعت بعد از ارسال درخواست، ایمیل خود را چک کنید.

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

اپلود فایل


انجام پایان نامه - انجام فصل 4 پایان نامه
در عصر حااضر نیاز به یک دفتر خدماتی همه کاره احتیاج هر شهر بزرگی است خدمات مجالس و سایر خدمات نظیر خدمات فاضلابی، نظافت منزل و غیره همگی جزء خدمات برتر دفتر همه کاره هستند.