چرا Research Assist ؟

چرا Research Assist؟

سخنی با پژوهشگران …

امروز با توجه به گسترش پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی که برای انجام یک تحقیق علمی معتبر و به سرانجام رساندن پایان نامه (در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری) نمی توان انتظار داشت که محقق و یا دانشجو (با گذراندن ۴  یا ۸ واحد درسی آمار) به تمامی روشهای پیچیده آماری تسلط داشته باشد و  خود به تنهایی بتواند با انواع نرم افزارهای آماری کار کرده، داده های آماری را تجزیه و تحلیل، و فرضیات تحقیق را آزمون نماید (کارهای آماری فصل چهار پایان نامه را  به انجام برساند)، و لازم است از دانش تخصصی و تجربه کارشناسان آمار و از مشاوره و راهنمایی آنان بهره ببرد.

بر آن شدیم…تیمی منسجم شویم…

تیم تخصصی دستیار پژوهش در سال ۲۰۱۴ با هدف ایجاد بستری نوین و تخصصی در زمینه تحلیل های آماری و پژوهش علمی پایه گذاری شده است.تلاش بر این است که مطالب و مفاهیم مورد نیاز در یک پژوهش علمی- آماری به صورت کامل و با ذکر منابع و مراجع مورد نیاز، در اختیار دانشجویان و دانش پژوهان عزیز قرار گیرد. همچنین این سایت، بستری برای ارتباط کاربران محترم با گروه محاسبات آماریResearch  Assistرا فراهم می آورد تا در صورت نیاز کاربران، پروژه ها و تحلیل های آماری ایشان، با مشاوره و شرکت این تیم، انجام پذیرد.

نکات قابل توجه :

  • باید دانست انجام تحلیل آماری و خروجی گرفتن از نرم افزارهای آماری توسط افرادی که در رشته آمار فارغ التحصیل نشده و فقط شیوه کار با چند منوی نرم افزار آماریرا می دانند، به اعتبار علمی پایان نامه و پروژه آماری – تحقیقاتی شما خدشه وارد خواهد نمود و با توجه به دامنه بسیار وسیع کاربرد روشها و آزمونهای آماری لازم است تحلیلگر داده های آماری از تجربه و تخصص لازم را در این زمینه برخوردار باشد.
  • اخیراً مشاهده شده تعدادی از افراد سودجو اقدام به ایجاد وبسایت هایی با عناوین مشابه نموده و بدون محل فیزیکی و مشخص و به صورت سیار اقدام به پذیرش سفارشات تحلیل اماری با هزینه های بسیار کم می نمایند. لازم به ذکر است این افراد غالباً فاقد گروه منسجم هستند و تحلیل اماری صرفاً توسط یک یا دو نفر انجام می شود که عملاً اشراف کامل بر همه رشته ها ندارند لذا خروجی فاقد کیفیت لازم است و خیلی از مواقع بعد از تحویل سفارش پاسخگو نمی باشند.
  • ما آماده ایم تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه کافی، مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی  و پروژه های پژوهشگران محترم و پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و همچنین پردازش آماری داده ها و تجزیه و تحلیل آماری پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمایشات علمی را ، با استفاده از انواع نرم افزارهای آماری (ذکر شده در ابتدای این متن) به  انجام برسانیم (مشاوره و انجام فصل ۴ پایان نامه) و در انجام این کار تجربه ۱۲ ساله همراه ماست .
انجام پایان نامه - انجام فصل 4 پایان نامه
در عصر حااضر نیاز به یک دفتر خدماتی همه کاره احتیاج هر شهر بزرگی است خدمات مجالس و سایر خدمات نظیر خدمات فاضلابی، نظافت منزل و غیره همگی جزء خدمات برتر دفتر همه کاره هستند.